Other lots in this auction
-
#485Een lot zilver waaronder, een taartscheppen met Duitse en Franse keuren, een mes en vork van Delheid en een suikertang en strooier en lepeltje met Belgische en Franse keuren.
Lot d'argenterie comprenant, une pelle à tarte aux poinçons allemands et français, un couteau et une fourchette de Delheid et une pince à sucre et spatule et cuillère aux poinçons belges et français.No longer availableDim. 299,75 gEstimate: € 130 / 160 -
#434“La recherche de l’absolu”. Pastel op papier. Draagt apocrief monogram rechts onderaan. Enkele lichte beschadigingen.
"La détective de l'absolu". Pastels sur papier. Porte monogramme apocryphe en bas à droite. Quelques dégâts légers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470Een rok en bijpassende bolero van zwart tulle bezet met pailletten en bloemen.
Une jupe et son boléro assortis en tule noire sertie de sequins et de fleurs.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#41Apothekersset in kastje met vier laden, gevuld met talrijke kruiden in tubes. Omstreeks 1930.
Ensemble de pharmacie dans un meuble à quatre tiroirs, rempli de nombreuses herbes en tubes. Vers 1930No longer availableDim. 26x30x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#33SitzendorfEen porseleinen groepje van een meisje en een musicerende jongen met een geit. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine d'une fille et d'un garçon faisant de la musique, avec une chèvre. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reigers en lotussen. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de hérons et de lotus. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#320Een paar gegraveerde knijpoorbellen.
Paire de boucles d’oreilles type clips.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 130 / 160 -
#460Een rok en bijpassende bolero van zwart satijn met borststukje versierd met kant en pailletten in bloemvorm.
Une jupe et un boléro assortis en satin noir avec un buste orné de dentelle et de paillettes en forme de fleurs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#592Carol Eytinge“Cranes in flight”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 132/500.
Grues en vol. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 132/500.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Een laag eikenhouten tafeltje met een lade. XIXe eeuw.
Une table basse en chêne avec un tiroir. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 82 x 55 cmEstimate: € 40 / 50


