#395Lalique, France
Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#520
Une jupe en mousseline et un boléro assorti avec de la dentelle à l'aiguille noire victorienne et de grandes fleurs brodées et un nœud.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#26
Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 35/45 -
#129
“Zoutelande?”. Aquarel en potlood op papier. Draagt monogram.
"Zoutelande ?". Aquarelle et crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
#479
“Kabouters”. Gemengde techniek op papier. In de geest van Rien Poortvliet.
#568
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#362
Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 11 x 16,5 cmEstimate: € 75/100 -
#122Boeije
“Boerderij interieur” Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Intérieur de ferme » Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#513
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
#604
Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
#357Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 50/70