Other lots in this auction
-
#513Goebel, West-Germany
“Die Gratulantin”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/V. Gesigneerd door de decorateur.
"Die Gratulantin". Une grande sculpture en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 13/V. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 250/350 -
#285
Een dekselpotje van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor en met vergulde motieven. Op bijhorend schoteltje. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Pot à couvercle en porcelaine de Limoges à décor floral peint à la main et motifs dorés. Sur présentoir. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#201
Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.
Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 40/60 -
#560
Een 18 K witgouden hanger bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een in briolet geslepen peridot van +- 4 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un péridot taille briolet de +- 4 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 500/600 -
#75Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.
Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#370
Een 14 K wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 14 kt serti d'un diamant taille brillant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,24 gEstimate: € 100/150 -
#35
Een vaas in wit Boheems kristal versierd met een vrouw in relief.
Vase en cristal de Bohème blanc à décor d'une femme en relief.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 35/45 -
#391
Een paar bustes van een Afrikaans koppel in groene marmer.
Une paire de bustes d'un couple africain en marbre vert.No longer availableDim. h 20 cm.Estimate: € 35/45 -
#696
Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.
Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.No longer availableDim. h 110 cmEstimate: € 80/120 -
#650
Een 18 K witgouden ring bezet met solitair van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500/600 -
#389
“Oosters tafereel.” Pastel op papier. Draagt handtekening.
"Scène orientale." Pastels sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. h 30 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#328
Een lot van drie eenvoudige mijnwerkerslampjes en een vierde van rood koper en Engels.
Lot de trois simples lampes de mineur et une quatrième de cuivre rouge et anglaise.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50