#101Meissen“Aanbidding van Venus”. Een grote groep van meerkleurig porselein. Gemerkt met de gekruiste degens. Een staart van een hond bijgewerkt.
#492Omar Van Meervelde“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472“Bloemenstilleven.” Gemengde techniek op textiel. Draagt handtekening.
#677“Twee vogels in een struik”. Groepje van jadeïet met houten sokkeltje. Chinees werk.
#281“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw.
"Couple". Deux figurines de porcelaine multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#459M. Ellens“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#321Herend, HungaryTwee verschillende porseleinen sierjardinières met vergulde decors, waarbij één op leeuwenpootjes. Beide gemerkt onderaan.
Deux jardinières d'ornement différentes en porcelaine à décors dorés dont l'une à pattes de lion. Les deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 12,5 & 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#423Goebel, Germany“Frühling” & “Herbst”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 141/V & 142/V.
« Fruhling » et « Herbst ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 141/V & 142/V.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80