Other lots in this auction
-
#353Goebel, Germany
“Nix für dich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 317.
"Nix fourrure dich". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 317.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/60 -
#120
Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un diamant taille brillant de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 250/350 -
#477
Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.
Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 20 cm Ø 20 cmEstimate: € 160/180 -
#456
Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60/100 -
#262Alfred Van Neste
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 cm x 65 cmEstimate: € 25/35 -
#533Goebel, Germany
“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/75 -
#32Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Pont a Rynsbourg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1918.
Pont à Rynsbourg. Une gravure. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#660
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 480/550 -
#215
Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.
Un ensemble de dix-sept flûtes à champagne en demi-cristal incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#535Haviland, Limoges
Een uitgebreid servies van wit porselein met een fijn veelkleurig decor van bloeiende takken en met getorste ribben. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Service en porcelaine blanche à délicat décor de branches fleuries et de côtes torses. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#662
Een ronde wandklok met wijzerplaat in achterglasschildering. Inclusief gewichten.
Une horloge murale ronde avec un cadran en verre églomisé. Avec les poids.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 35/45 -
#128
“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150/180