#87Koppel kinderen. Brons.
Couple enfants. Bronze.No longer availableDim. H.21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#289Een lot van zes ingekaderde oude gravures met betrekking tot Antwerpen:- “publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648”.- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw.- “Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw.- “2 titelbladeren van Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629.- “Bursa”. Zicht op de Antwerpse handels(..)
Un lot de six gravures anciennes encadrées relatives à Anvers : - "publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648". - "Domus Senatoria Antwerpiensis". Amsterdam, début XVIIe siècle - "Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio". Amsterdam, début XVIIe siècle - "2 feuilles de titre de Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - "Bursa" Vue de la foire commerciale d'Anv(..)No longer availableDim. 22x31cm25x37cmEstimate: € 120 / 200 -
#230Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
#82A. Janson“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#44Een voorstelling van Napoleon te paard, in glas gegoten. Omstreeks 1830.
#25Twee antieke ivoren armbanden. Afrikaans werk.
#24“3 mannen”. Een houtsnede. Draagt handtekening ‘Eric Heckel’.
3 hommes. Une gravure sur bois. Porte une signature 'Eric Heckel'.No longer availableDim. 14 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#585Vier antieke handgeschilderde Iraanse speelkaartjes.
#20Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.
Un lot de laiton, composé de deux lampes à huile et de huit bougeoirs, dont trois paires.No longer availableDim. h: 19 - 38 cmEstimate: € 100 / 160