#67Een lot van zes grote zeeschelpen.
Un lot de six gros coquillages.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
Un plateau anglais en forme de haricot, décoré de marqueterie et de poignées en laiton.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#520Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
#108Een vaas van meerkleurig glaspasta met geëtst landschapsdecor en in messingen montuur. Stijl Gallé.
Un vase en pâte de verre multicolore à décor de paysage gravé et dans une monture en laiton. Style Gallé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597Een houten dienblaadje op vouwpoot.
#35Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).
#278Een rood koperen turfbak met geëmailleerde handvatten. Omstreeks 1850.
#579Pjeroo Roobjee“De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.
Le Narrateur. Une lithographie. Signée et numérotée 286/390 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34,5 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250 / 350