#584Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Schepen op de Schelde”. Olieverf op paneel Gesigneerd.
#516
Een Pakistaans wollen karpetje.
#281
Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.
#158
Twee fazanten van 835‰ zilver. 1348 gram Bruto.
#350
Een lot fantasiejuwelen waaronder zeven horloges en drie broches. e.a.
#535
Een kleine eikenhouten Amerikaanse bureau plat met vier laden. Jaren ‘20.
#353Alka, Bavaria
#662Emaux de Longwy
Een diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.
#646
#440
#108Solingen
“Gezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘A. I.’.
Face . Huile sur panneau. Monogrammé A. I. .No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 120