Other lots in this auction
-
#228
Twee diverse beeldjes van vogels.
Deux figurines d'oiseaux assorties.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40/50 -
#45
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'une émeraude centrale de Colombie de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 650/750 -
#237
Acht miniatuurautootjes uit de reeks “Tintin en voiture”. Eén zonder doosje. Enkele gebruikssporen/ beschadigingen.
Huit voitures miniatures de la série Tintin en voiture. Une sans boite. Quelques traces d'utilisation/dégâts.No longer availableDim. H:8cmEstimate: € 80/120 -
#231Rosenthal
6 champagnefluiten “calce”, een zeer goede staat
6 flûtes à champagne calce, très bon état.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 80/120 -
#349Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
Nature morte à la cruche et aux poires. Huile sur panneau. Signé et daté '55.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 80/100 -
#470
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 200/300 -
#212A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#434
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#511
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableDim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#230
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or rose 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 1250/1350 -
#412
“Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.
Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.No longer availableDim. 26,5 x 13 cmEstimate: € 150/200 -
#20
Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.
Un collier de perles d'ivoire. Afrique, vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100