Other lots in this auction
-
#54H. Arren
“Moeder en Kind naar Roberto Ferruzzi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère et enfant d'après Roberto Ferruzzi. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#542P. Mossay
“Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#175
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#576Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#218
Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...
Lot de métal argenté. Composé de 8 pièces. Y compris des bols décorés de cerfs et de cygnes. Un bocal à poisson, un bol de service etc...No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#424
“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#111
Een driedelig Napoleon III schouwstel van zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture Napoléon III en trois parties en marbre noir, composée d'une pendule et de deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80 / 100 -
#14
“Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).
Bol et cuillère. Une photo. Signé (attribution ?) 'Man Ray' (Emmanuel Radnitsky).No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#12Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.
“O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34 x 9,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#592Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Theo KosterPeriod: °1952
“Five”. Een zeefdruk met collagetechniek. Gesigneerd en genummerd 410/500 buiten de plaat.
Cinq. Une sérigraphie avec technique de collage. Signée et numérotée 410/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 120