Other lots in this auction
-
#393Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85 -
#63
Een 800‰ zilveren schenkkannetje op bokkenpoten, versierd met ramskoppen en guirlandes.
Une verseuse en argent 800‰ sur pattes de bouc, à décor de têtes de bélier et de guirlandes.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/140 -
#518
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25/40 -
#205
Vlaamse school. “Trompe l’oeil stilleven met boeken, pijp en gravureé. Olieverf op doek. Niet geslgneerd.
Ecole flamande. “Nature morte en trompe l’oeil avec livres, une pipe et des gravures. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 43 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#668
“Meisje met kuikens” en “Wiskunde”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Fille aux poussins" et "Mathématiques". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqués Florence et à l’N couronné.No longer availableDim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 35/45 -
#194A. De Can
“Het aanzoek in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"La demande en mariage dans un intérieur". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableDim. 65 cm x 90,5 cmEstimate: € 200/300 -
#420
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met robijn, saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de rubis, de saphirs et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 250/300 -
#674
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
"La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#551
Een verguld bronzen schouwpendule in Louis XVI-inspiratie. (Sleutel en slinger manco)
Pendule en bronze doré d'inspiration Louis XVI. (Clé et balancier manquants)No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#528
Een grote dekselvaas van wit en blauw chinees porselein.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 190/210 -
#82F. Van Elewijck
“Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
« Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 40/60