#607
Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk.
Garniture de trois pièces en faïence multicolore.No longer availableDim. h:30 en 36 cmEstimate: € 60/80 -
#391
Een paar bustes van een Afrikaans koppel in groene marmer.
#489
#425
#49Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht” & “Windmolen”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme" & "Moulin à vent". Deux tableaux, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cm & 30 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
Een lampenvoet van blauw geglazuurd porselein.
Un pied de lampe en porcelaine émaillée bleue.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 40/60 -
#227Longchamp
Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.
#652
#273Val Saint Lambert
#170
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 480/550 -
#656
#78
Een Russisch icoon met de Heilige Basilius en Glykeria afgebeeld met een engelbewaarder.
Une icône russe avec Saint Basile et Glykeria représentés avec un ange gardien.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200/240