#167Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Model Eugène’.
#271
Een geslepen kleurloos kristallen coupe met zilveren montuur. Medio XIXe eeuw.
Une coupe en cristal incolore taillé avec cadre en argent. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#390
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#561
Een olielamp van messing en glas.
#506
#71
“Brullende leeuwin”. Een groengepatineerd plaasteren groep.
"Lionne rugissante". Un groupe en plâtre à patine verte.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13
Lot de poterie hollandaise, composé d'une cruche à décor multicolore, d'une petite cruche ovoïde de la Porceleyne Fles et d'un vase calebasse.No longer availableDim. h 18 cm - 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#239Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013
“Zicht op een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
Vue d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 30 / 40 -
#434
“Paardestal.” Potlood op papier. Draagt monogram ghb.
"Écurie pour chevaux." Crayon sur papier. Porte le monogramme ghb.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#544Bernard CharoyPeriod: °1931
“La belle Parisienne au Touquet”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/20 buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Belle Parisienne au Touquet". Une lithographie. Signé et numéroté 12/20 à l'extérieur de la planche. essai d'artiste.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 100 / 140 -
#645
Een houten Afrikaans masker. Mogelijk van Zaïre.
Un masque africain en bois. Probablement du Zaïre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60