Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.
Dim. 3,36 g
SKU: 2405220500.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 360 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #99
    Ethel Horne

    “Meisje met dieren in de wei bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.

    "Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.
    No longer available
    Dim. 110 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #515

    “Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).

    “Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).
    No longer available
    Dim. 192 x 117 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #78

    Een siervaas van meerkleurig porselein met bloemendecor en gedragen door twee bronzen engeltjes. Onderaan gemerkt.

    Un vase ornemental en porcelaine multicolore à décor floral et porté par deux anges en bronze. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een 14 K geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 14 carats.
    No longer available
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #695

    Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #631

    Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.

    Un vase de verre multicolore et irisé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #340

    “Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.

    "L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.
    No longer available
    Dim. 90 x 55 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #296

    Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.

    Chaise d'enfant en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. 109 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #236

    Engelse ééndeursvitrine met latwerk in de deur. Notenhout. Enkele rudimentaire herstellingen aan het dak. Georgian stijl, XIXde eeuw.

    Vitrine anglaise à une porte avec treillis dans la porte. noyer. Quelques réparations rudimentaires du toit. Style géorgien, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 175 x 91 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #471

    Een paar vazen van Japans brons met email champlevé-decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Paire de vases japonais en bronze à décor d'émaux champlevés. Marqué en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.

    Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #408

    Een vaas van paars en wit Italiaans glas.

    Un vase en verre italien violet et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 45 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More