Other lots in this auction
-
#660Beloutch
Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis oriental en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 150 x 85cmEstimate: € 50/100 -
#86
Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.
Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.No longer availableDim. 132 x 70 cmEstimate: € 200/250 -
#184P. Bosmans
“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de forêt avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#694
Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cm Ø: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#47Val Saint-Lambert
Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60/80 -
#678
Een lot cloisonné op messing, bestaande uit twee kleine gemberpotjes en een schaaltje.
Lot de cloisonné sur laiton, composé de deux petits pots à gingembre et d'un bol.No longer availableDim. H: 6-12cm Ø: 20cmEstimate: € 40/60 -
#539
“Stieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Spaanse school
"Taureaux". Huile sur toile. Signé. Ecole espagnole.No longer availableDim. 90 cm x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#431
Een paar kleine balustervazen van veelkleurig Chinees porselein met een famille jaune decor van vogels en vlinders in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine multicolore à décor famille jaune d'oiseaux et de papillons dans des niches. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/250 -
#533Maria Innocentia Hummel
“Geborgen (Junge) & Geborgen (Mädchen)”. Beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 152/A en 152/B .
« Sauvetage (Junge) & Sauvetage (Mädchen) ». Figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées et numérotées en bas 152/A et 152/B.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80/120 -
#577
Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers en ruiters. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan met stempel gemerkt.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor de guerriers et de cavaliers. Première moitié du XXe siècle. Marqué en bas avec cachet.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#655
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50/70