#434
Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.
#267
Een paar muziekgroepjes van meerkleurig Duits porselein.
Une paire de groupes de musiciens en porcelaine allemande multicolores.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/80 -
#661
Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.
#492
“Jonge baadster”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Goth. M.’
Jeune baigneur . Aquarelle sur papier. Signature de l'ours Goth. M. , 493, 10634009, Un vase en porcelaine de Chine avec des décors paysagers bleus sur blanc. Signé en haut.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#297Schmid
Een houten schouwpendule met handgeschilderd bloemendecor. Zwartgelakt.
Cheminée en bois à décor floral peint à la main. Laqué noir.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 50/70 -
#624
#289
Drie affiches van tentoonstellingen van Chagall. 1961, 1962 & 2004.
#35
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
#82
“Kinderen naast een korenveld”. Olieverf op paneel.
#540
Een vitrine met goudkleurig patina in Lodewijk XVI-stijl.
#111
#49Jaky Lefrançois
Vier landschapjes, aquarel op papier. Allen gesigneerd.
Quatre paysages, aquarelle sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 4,5 x 6 & 15 x 21 cmEstimate: € 40/50