Other lots in this auction
-
#492
“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250 / 300 -
#641
Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.
Un loch de bord Cherub Mark III.No longer availableDim. l: 35 en 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#161Deutschland
Een collectie postzegels bestaande uit: 5 DAVO-albums. Duitsland en Berlijn, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD en Berlijn 1947-1983, Sovjetzone en DDR 1945-1977, DDR 1978-1990 (de laatste niet erg volledig, de eerste zeer onvolledig).
Une collection de timbres composée de : 5 albums DAVO. Allemagne et Berlin, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD et Berlin 1947-1983, zone soviétique et DDR 1945-1977, DDR 1978- 1990 (ce dernier pas très complet, le premier très incomplet).No longer availableEstimate: € 300 / 360 -
#382Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Zeus Wedergeboorte”. Olieverf en hars op doek. Gesigneerd en gedateerd 2004.
“Zeus Rebirth”. Huile et résine sur toile. Signé et daté 2004.No longer availableDim. 69 x 169 cmEstimate: € 450 / 650 -
#338Val Saint Lambert
Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Goebel, Germany
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec des couteaux, des fourchettes, des cuillères, des cuillères à café et une louche. Il manque trois fourchettes. Nous ajoutons trois cuillères françaises en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#370Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Gymnopédies” (33 x 52 cm) en “Zittend naakt” (40 x 25 cm). Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Gymnopédies (33 x 52 cm) et Nu assis (40 x 25 cm). Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#509
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.
Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.No longer availableDim. 62 x 74 cmEstimate: € 260 / 300 -
#314G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#180Van Esser
Een 18 K geelgouden schakelarmband met hanger. Gesigneerd.
Un bracelet à maillons en or 18 K avec petit pendentif. Signé.No longer availableDim. 89,70 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#595Goebel, Germany
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60