Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.
SKU: 1412210015.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #15
Estimate: € 180 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #215

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties d'émeraudes d'un poids combiné de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,30 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #147

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.

    Un vase en pâte de verre multicolore à décor gravé à l'acide. (Tip) Gallé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #35

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec une longue chaîne de montre plaquée or. (léger endommagement du cadran).
    No longer available
    Dim. bruto 35,95 g Ø 3,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #97
    Franklin Mint

    “Les Rois et Reines d’Europe - Collection de cuilleres.” Een set zilveren lepels, met vergulde inleg met portretten.

    Les Rois et Reines d'Europe - Collection de cuilleres. Un ensemble de cuillères en argent.
    No longer available
    Dim. 227,21 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #461

    Geïllustreerde Tibetaanse gebedenboek voor gebedsgenezing. Op plastic voet.

    Livre de prières tibétain illustré pour la guérison par la foi. Sur socle en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #228

    Twee diverse beeldjes van vogels.

    Deux figurines d'oiseaux assorties.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #538

    Een niervormig Engels dienblad, versierd met inlegwerk en met messingen handvatten.

    Un plateau anglais en forme de haricot, décoré de marqueterie et de poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 58 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #223

    Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.

    Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.
    No longer available
    Dim. 10 à 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #384

    “Moderne compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd rechts onderaan.

    Composition moderne. Pastel sur papier. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een paar vintage houten designfauteuils met bijpassende voetbankjes. Met lederen kussens.

    Une paire de fauteuils design vintage en bois avec repose-pieds assortis. Avec coussins en cuir.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #385

    “Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.
    No longer available
    Dim. 19x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More