Other lots in this auction
-
#564Goebel, West-Germany
“Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
«Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 80/120 -
#244
Een antieke Italiaanse waaier, handbeschilderd in een vergulde lijst. Letsels en herstellingen.
Un éventail italien antique, peint à la main dans un cadre doré. Dégâts et réparations.No longer availableDim. 55x30cmEstimate: € 80/120 -
#152Abraham Bruiningh Van WorrellPeriod: 1787-1832
“Pieter Paul Rubens en zijn gezelschap ontvangen Antoon Van Dyck, wiens schimmel wordt weggeleid. We herkennen op de trappen wellicht o.m. Helene Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1830.
« Pieter Paul Rubens et sa compagnie reçoivent Antoon Van Dyck, un servant emmène son cheval. On peut reconnaître Hélène Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens dans l'escalier ». Huile sur toile (retoillée). Signée en bas à droite et datée 1830.No longer availableDim. 70x90cmEstimate: € 4000/6000 -
#423Goebel, Germany
“Frühling” & “Herbst”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 141/V & 142/V.
« Fruhling » et « Herbst ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 141/V & 142/V.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#311
“Vrouw met vogelkooitje”. Een beeldje van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw.
"Femme avec une cage à oiseaux". Une figurine de porcelaine française multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#316
Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.
Une table octogonale en chêne sculpté.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40/50 -
#338J. G. Durand, France
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ringdecor. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor d’anneaux taillées. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#604Romain De Saegher
“Maria-Magdalena wast de voeten van Jezus”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Marie-Madeleine lave les pieds de Jésus. Gouache sur papier. Signé et daté '72.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 160/200 -
#592Milota
“Compositie in zwart”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
"Composition en noir". Deux dessins à l'aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 cm x 71 cmEstimate: € 50/80 -
#331Alka Kunst Bavaria
“Fluitspeler” & “Vogelhandelaar”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt. No. 387 & 364. De eerste gesigneerd G. Bockmann.
"Joueur de flûte" et "Marchand d'oiseaux". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées. N° 387 & 364. La premier signée G. Bockmann.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#179
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages en bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 1500/1800 -
#372Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 64,5 x 45,5 cmEstimate: € 300/500