Other lots in this auction
-
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#11Val Saint Lambert
Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18K serties de diamants d'un poids combiné de 0,10 ct.No longer availableDim. 0,66 gEstimate: € 180 / 250 -
#214J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#135
Een 18 K geelgouden ketting.
Chaîne en or jaune 18 K.No longer availableDim. 12,50 g l: 34 cmEstimate: € 380 / 450 -
#142Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Portret uit de reeks La Crapule”. Lithografie. Genummerd 15/25 en gesigneerd buiten de plaat.
Portrait de la série La Crapule. Lithographie. Numérotée 15/25 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#650
Diverse Vlaamse en internationale auteurs. “Bibliotheek Het Laatste Nieuws”. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. Van Conscience (1) tot Grimm (35). Nummer 10 “The Shining” dubbel.
Divers auteurs flamands et internationaux. Bibliothèque Het Laatste Nieuws. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. De Conscience (1) à Grimm (35). Numéro 10 The Shining double.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#593
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#401
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80