Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.
Dim. 3,32 g
SKU: 2610210335.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #335
Estimate: € 750 / 850
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #534

    Een paar Mediterrane landschappen, waarbij één aquarel en één inkttekening.

    Une paire de paysages méditerranéens, avec une aquarelle et un dessin à l'encre.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 & 21 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135

    Een 18 K geelgouden ketting.

    Chaîne en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 12,50 g l: 34 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #11
    Val Saint Lambert

    Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #560
    Goebel, Germany

    “Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.

    “Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #79

    “Bootjes aan de kade”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘WB’

    Bateaux à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'WB'
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545
    Goebel, Germany

    “Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.

    Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #316

    Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).

    Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.

    Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #64
    A. Engelbrecht

    “Bosrand.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1947.

    “La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #39
    Josée Melsen

    Een kalfje. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.

    Un veau. Huile sur papier. Signé au crayon.
    No longer available
    Dim. 59 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476
    Goum

    Een handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.

    Une robe en soie nouée à la main avec un décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. 165 x 102 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #72
    Alfred Napoléon Delaunois
    Period: 1875 - 1941

    “Nonnen” & “Misdienaars”. Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd en gemonogrammeerd.

    Sœurs & Acolytes. Deux études au crayon sur papier. Signées et monogrammées.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 & 17,5 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More