#177DelvauxEen rode handtas van Delvaux.
#498Goebel, Germany“Sängerquartett”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1989. No. 471.
"Sängerquartett". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1989. 471.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#65Twee vazen van Engels porselein.
#417Een paar aardewerken tempelleeuwen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Une paire de lions de temple en faïence sur un socle en bois. Marqué en bas.No longer availableDim. 11,5 x 20 x 4,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#50Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#322Pique-fleurs van wit en groen kristal.
#585Goebel, West-Germany“Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.
#539R. Martin“Schuurtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938. Restauratie.
"Hangar". Huile sur toile. Signée et datée 1938. Restauration.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139Robert MolsPeriod: 1848 - 1903“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
"Marine avec des voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 380 / 400