#598B. Van MieghemEen lot hoofden: twee aardewerken, één brons en één terracotta (met kleine schade achteraan). Gemonogrammeerd.
#380UnitasEen zakhorloge met verziverd metalen kast.
#397Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
#208Twee aardewerken sierschotels met een blauw op wit decor. Omstreeks 1800.
Deux plats décoratifs en faïence à décor bleu sur blanc. Vers 1800.No longer availableDim. Ø:35cmEstimate: € 80 / 100 -
Paire de plats en porcelaine du Japon à décor rouge corail d'un vase fleuri.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60
#164Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zelfportret”. Olieverf op doek”. Gesigneerd. Maakte deel uit van de retrospectieve te Wilrijk in 1990 (nummer 2).
"Autoportrait". Huile sur toile". Signée. A fait partie de la rétrospective à Wilrijk en 1990 (numéro 2).No longer availableDim. 95 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#506Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#23“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje.
#588Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.
#471Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
#368Drie geglazuurd Chinees aardewerken olifantjes met asbakken.
#332Coquet“Hoevezicht.” Olieverf op paneel.
#224“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableDim. 70 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#137Willy VandersteenVier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “Het Zingende Nijlpaard”. Eerste uitgave 1951. Goede staat, slijtage aan rug, kleine randschade aan achterkaft, nummertje op kaft. Goed blok, extra nieten.- “De Ringelingschat”. Eerste uitgave 1951. Zeer goede staat, nummertje op kaft. Goed blok.- “De Tuftuf-Club”. Eerste uitgave 1952. Goede staat, slijtage en kleefband aan rug, kleine randschade aan achterkaft, nummertje op kaft. Goed blok, extra nieten.- “De Sterrenplukkers”. Eerste uitgave 195(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "Het Zingende Nijlpaard". Première édition 1951. Bon état, usures au dos, légers bords abîmés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agrafes supplémentaires. - "De Ringelingschat". Première édition 1951. Très bon état, numéro sur la couverture. Bon bloc. - "De Tuftuf-Club". Première édition 1952. Bon état, usure et ruban adhésif au dos, légers bords endommagés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agraf(..)No longer availableEstimate: € 350 / 400