#468
Een grote Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempels.
Une grande gravure sur bois japonaise. Signée et avec cachets.No longer availableDim. 128 x 64 cmEstimate: € 70/100 -
#520
#366
Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.
#165
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,51 ct. EVVS1.
#211Val Saint Lambert
#188
Une petite icône de voyage en laiton avec émail représentant la crucifixion du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 5,5 cmEstimate: € 80/120 -
#567
#502E. Braconnier
“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#514Brosens
Vue de l'église Saint-Paul à Anvers. Huile sur toile. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#462Lode Verhoeven
Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75/100 -
#19Jacques BoonenPeriod: 1911-1968
“Oude dame”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Vieille dame. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Non encadré.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 25/35 -
#129C. Mignant
“Musicerende pater”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père musicien. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25x35cmEstimate: € 120/200