Other lots in this auction
-
#109
“Stilleven met vaas en granaatappels” & “Stilleven met messingen kan en vlierbessen”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Nature morte au vase et aux grenades" & "Nature morte à la cruche en laiton et aux baies de sureau". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520
Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 500 / 600 -
#23
Een lot bestaande uit 8 medailles van burgemeester De Smet, Sint-Niklaas.
Lot composé de 8 médailles du maire De Smet, Sint-Niklaas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#60
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#377Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500 / 700 -
#446
Een Japans zwartgelakt haardscherm met parelmoer ingelegd.
Un écran japonais laqué noir avec incrustation de nacre.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321
Een frans porseleinen doosje van Limoges. Gemerkt onderaan.
Une boîte en porcelaine française de Limoges. Marquée en bas.No longer availableDim. 14 cm x 10 cm x 6 cmEstimate: € 30 / 35 -
#216
Een tweeledig eikenhouten meubel met twee grote en twee kleine paneeldeuren met cassettes.
Un meuble en chêne en deux parties avec deux grandes et deux petites portes à panneaux avec cassettes.No longer availableDim. 190 x 135 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#657
Een messingen weegschaal op houten voet. Met gewichtenset. Kleinste gewichtje manco.
Une balance en laiton sur un socle en bois. Avec jeu de poids. Plus petit poids manquant.No longer availableDim. H: 47cmEstimate: € 40 / 60 -
#456
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 195 x 117 cmEstimate: € 45 / 70 -
#304
“Kinderen bij een boomkapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Enfants à la chapelle des arbres". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178
“Het Salomonsoordeel”. Olieverf. Naar het origineel van Pieter Paul Rubens.
"Le jugement de Salomon". Peinture à l'huile. D'après l'original de Pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 110 x 190 cmEstimate: € 200 / 400