Other lots in this auction
-
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 284x240cmEstimate: € 80/120 -
#51
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/160 -
#619
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé illisible.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#515
Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne à façade sculptée.No longer availableDim. 130 x 66 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#323
Een lot van drie boeken:- “Kunstenaars & galerijen”. Christophe en Nicolas Poncelet, Ed. Art in Belgium. Vierde uitgave. Brussel, 2000.- “De grote geïllustreerde antiek encyclopedie”. Ed. Rebo. Lisse, 2001. - “Antiek encyclopedie”. Judith Miller. Ed. Tirion. Baarn, 2002.
Lot de trois livres : - « Artistes & Galeries ». Christophe et Nicolas Poncelet, Éd. Arts en Belgique. Quatrième édition. Bruxelles, 2000. - « La grande encyclopédie antique illustrée ». Éd. rebo. Lisse, 2001. - « Encyclopédie antique ». Judith Miller. Éd. Tyrion. Barn, 2002.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#438
“Vogels in een struik”. Een groep van gesculpteerd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.
"Oiseaux dans un buisson". Un groupe de jadéite sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/130 -
Een lot van vijf oude albums met plaatsaanduiding en data. Toegevoegd een groot aantal losse foto’s en postkaarten. periode 1900 - 1960.
No longer availableEstimate: € 80/120 -
#462
Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
Une peinture sur soie avec un oiseau sur une branche, avec inscription.No longer availableDim. 55 x 32,5 cmEstimate: € 50/70 -
#644Monory
Twee moderne lithografieën. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Deux lithographies modernes. Signées à l'extérieur de la plaque. Non encadrées.No longer availableDim. 52 x 81 cmEstimate: € 50/80 -
#308
“Collection des Mémoires relatifs a l’ Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.
Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#61
Een porseleinen lampenvoet in de vorm van een siervaas, versierd met verguld bladerdecor op donkerblauwe fond. Gesigneerd op de basis.
Un pied de lampe en porcelaine en forme de vase décoratif, orné d'un décor à la feuille d'or sur fond bleu foncé. Signé sur la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#393Popworks
Een draagbare radio-cassettespeler in de vorm van de achterzijde van een Cadillac Eldorado. Op batterijen of met voedingskabel.
Un radio-cassette portable en forme de l'arrière d'une Cadillac Eldorado. Sur piles ou avec câble d'alimentation.No longer availableEstimate: € 70/100