Other lots in this auction
-
#633Goebel, West-Germany
“Geigerlein mit Hund”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 1.
Geigerlein mit Hund. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 1.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#202L. Dubois
“Kinderportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'enfants. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44,5 x 37,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#278Val Saint Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté MPH 84/662.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.
Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.No longer availableDim. H:11-16cmEstimate: € 20 / 220 -
#590Mont Blanc
Een zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
Un bracelet en argent dans sa boîte d'origine. 925‰. Marqué.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#585Goebel, West-Germany
“Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.
"Hausmusik". Une lampe en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 232.No longer availableDim. h: 54 cm (m.k.)Estimate: € 60 / 80 -
#160
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,79 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 650 / 750 -
#263Val Saint Lambert
Een ananasvormige vaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en forme d'ananas en cristal taillé et en partie vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#425
Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.
Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#315
Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.
Un plateau ovale avec verre miroité dans un support en bronze doré.No longer availableDim. 62 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Alka Kunst Bavaria
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Fille à l'oie". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#494
Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.
Une paire de mannequins, composée d'un buste de femme et d'un torse d'enfant.No longer availableDim. H: 70cmEstimate: € 100 / 140