Other lots in this auction
-
#101Costa Pilides
“Koppel aan de keukentafel”. Olieverf op paneel.
"Couple à la table de la cuisine". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#560Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#26
Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 35/45 -
#318Liezen, Austria
Een sierbloempotje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Pot de fleurs ornemental en faïence émaillée multicolore, décoré de fleurs en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. 9 x 26 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300 -
#283A. Schmitz, Anvers
Een verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableDim. h: 28 cm (stolp 38 cm)Estimate: € 100/120 -
#205F. Van Baden
“Adelaar” & “Paardenhoofd”. Twee houten sculpturen. Zonder signatuur.
« Aigle » et « Tête de cheval ». Deux sculptures en bois. Sans signature.No longer availableDim. H:40&43cmEstimate: € 80/120 -
#182
Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas.
Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé en facette.No longer availableDim. 141 x 91 cmEstimate: € 220/260 -
#485
Een lot zilver waaronder, een taartscheppen met Duitse en Franse keuren, een mes en vork van Delheid en een suikertang en strooier en lepeltje met Belgische en Franse keuren.
Lot d'argenterie comprenant, une pelle à tarte aux poinçons allemands et français, un couteau et une fourchette de Delheid et une pince à sucre et spatule et cuillère aux poinçons belges et français.No longer availableDim. 299,75 gEstimate: € 130/160 -
#247
Een ronde schotel van blauw en wit Delfts aardewerk.
Plat rond en faïence de Delft bleu et blanc.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 50/80 -
#466
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
Un tapis oriental en laine. Nettoyer.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250/350 -
#42Prof. Eugenio Pattarino
“Madonna met kind”. Een meerkleurig terracotta beeld. Gesigneerd. Lichte schade.
"Vierge à l'enfant". Une statue en terre cuite multicolore. Signée. Dégâts légers.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80/120