Other lots in this auction
-
#4Felix Timmermans
“Driekoningen”. Gekleurde ets. In de plaat gemonogrammeerd FT 20 en gesigneerd Bern. Janssens 1936. Buiten de plaat gesigneerd Bern. Janssens
“Epiphanie”. Gravure en couleurs. Monogrammée dans la planche FT 20 et signée Berne. Janssens 1936. En dehors de la planche signée Berne. JanssensNo longer availableDim. 22 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#261
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
La Baigneuse. Statue en terre cuite, marquée B.B. 340.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#435Paul Van Ostaijen
Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
Trois livres. Collected Poems. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, troisième édition 1987. Mirror of your Solitude. Ed. Davidsfonds, Leuven, première édition 1988. Ainsi que Etienne Schoonhoven , « Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique ». Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#579Jean Govaerts
“Zicht op Masseller - Groot Luxemburg.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Masseller - Grand Luxembourg. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#96
Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.
Un vase végétal à patine brune orné d'une subtile spirale.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41
Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.
Une paire de pique-fleurs en faïence française. Usure endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 75 / 90 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#116
Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.No longer availableDim. 130 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#209
Een zittende dame van brons.
Une dame de bronze assise.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#511
“Godin van de wind”. Een zandstenen beeldje.
Déesse du vent. Une figurine en grès.No longer availableDim. 14 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540Goebel, Germany
“Winterfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 15 2002. Onderaan gemerkt.
“Winterfreunde”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 15 2002. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50