Other lots in this auction
-
#394Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“De Machinatie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986. Vergezeld van de afgebeelde schedel.
La Machination. Huile sur toile. Signée et datée 1986. Accompagnée du crâne représenté.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#315
Een 18 K geelgouden ring bezet met een kleursteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre de couleur.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80/120 -
#625Felix Timmermans
Negen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Neuf livres de l'auteur ou liés à son œuvre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#409Armand Petré
“Portret van Frank Zappa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de Frank Zappa. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.
Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650/750 -
#190
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 20,15 gEstimate: € 900/1000 -
#176
Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
Une bibliothèque anglaise à façade brisée avec quatre portes à panneaux et quatre tiroirs en bas.No longer availableDim. 200 x 162 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#4Felix Timmermans
“Driekoningen”. Gekleurde ets. In de plaat gemonogrammeerd FT 20 en gesigneerd Bern. Janssens 1936. Buiten de plaat gesigneerd Bern. Janssens
“Epiphanie”. Gravure en couleurs. Monogrammée dans la planche FT 20 et signée Berne. Janssens 1936. En dehors de la planche signée Berne. JanssensNo longer availableDim. 22 x 16,5 cmEstimate: € 20/25 -
#638
Een oude messingen obus met kop.
Un vieux obus en laiton avec tête.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 30/50 -
#686Abadeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 142 x 65 cmEstimate: € 40/60