#459Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100 / 120 -
#613Een antiek smeedijzeren brandmerk.
#130Baume & Mercier GenèveEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
#579“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd op de verso.
"Composition abstraite". Huile sur toile. Illisiblement signée et datée au verso.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#643Een lampje met smeedijzeren voet en met gekleurd glazen kap.
Une lampe avec base en fer forgé et abat-jour en verre coloré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#462Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
Une peinture sur soie avec un oiseau sur une branche, avec inscription.No longer availableDim. 55 x 32,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#364Een fijn uitgestoken hardhouten dienbblad met fijn geborduurde kimonobanden van zijde onder glas.
Un plateau en bois dur finement sculpté avec des bretelles de kimono en soie finement brodées sous verre.No longer availableDim. 58 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#615Christy’s LondonEen bolhoed, ‘Albert’ Antwerp.
#566Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#256Een wandconsole in Lodewijk XVI inspiratie, versierd met gesculpteerde bloemenguirlandes. Met beige marmeren blad. Beschadiging aan het blad.
Console murale d'inspiration Louis XVI, décorée de guirlandes florales sculptées. Avec dessus en marbre beige. Dégât à la tablette.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 100 / 150 -
#315BochEen klein art deco vaasje. Decor 5161. Onderaan gemerkt.
#560Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 1,16 ct. EVVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 ct serties d'un diamant de +- 1,16 ct EVVS1.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 1250 / 1350