Other lots in this auction
-
#657ThulinTwee art deco vazen van Belgisch aardewerk.
Deux vases art déco en faïence belge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#472“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#123Delvaux, BruxellesEen donkerbruin lederen crossover-tas, unisex.
Un sac à bandoulière en cuir marron foncé, unisexe.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#384Jacques DoréPeriod: 1861-1929“Korte Ridderstraat met kathedraal in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la Korte Ridderstraat avec la cathédrale en arrière-plan". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 cm x 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#405Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
Couverts en métal argenté aux motifs Louis XV. En ménagere.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#294Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vue de Bruges". Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 57 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#86Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.
Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.No longer availableDim. 132 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622“Rode Driehoek.” Gouache op papier. Draagt monogram.
"Triangle rouge". Gouache sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#663Maria Innocentia HummelZes kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.
Six petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72W. Arickx“Stilleven met Chiantifles, koperen waterketel en fruit”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 10-10-60.
"Nature morte avec une bouteille de Chianti, une bouilloire en cuivre et des fruits". Huile sur toile. Signée et datée 10-10-60.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Christofle, FranceEen tweedelig taartsnij- en serveerbestek van verzilverd metaal in origineel etui.
Couverts à découper et à servir deux pièces en métal argenté dans leur étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60

