Other lots in this auction
-
#542Irene AwretPeriod: 1921 - 2014
“Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#114Jan Van Looy
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux canards. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 87 cmEstimate: € 300 / 400 -
#262
Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
Un miroir mural avec un bord doré. Motif Louis XV.No longer availableDim. 79 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#539
“Christus”. Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
Christ. Technique mixte sur carton. Porte monogramme.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#502
“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#89M. Costers
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#507
Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg. Eén met beschdiging achteraan.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500 / 600 -
#260
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Une alliance américaine en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#269Theo PomierskiPeriod: 1909 - 1988
“Stileven met pioenen in Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pivoines dans un vase de Delft. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#443
Een balustervaasje van cloisonné op messing.
Un vase balustre cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#491
Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
Un grand vase à col en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#529
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage des polders. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 100 / 150