#383Japanse sakékruik van steengoed versierd met Japanse karakters.
#269Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#686Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.No longer availableDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#595Een lot schelpen, zeesterren, en zeeëgels. 13 stuks.
#390Een kippenpak. Carnavalskostuum.
#134Een aluminium schaalmodel van een Junkers JU52/ 3M op staander. Wiel manco.
#252Vier hoeken voor een boekomslag of een fotolijst. Geciseleerd zilver versierd met bloemenguirlandes en arabesken. Iran, medio XXste eeuw.
Quatre coins pour une couverture de livre ou un cadre photo. Argent martelé décoré de guirlandes de fleurs et d'arabesques. Iran, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 144 gEstimate: € 70 / 80