#99Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#693Val St. Lambert
Een lampenvoet van gekleurd kristal.
#500
Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
#201
“Paarden”. Een groep van zamak op sokkel van arduin en onyx. Gesigneerd.
Chevaux . Un groupe de régule sur une base en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160 / 200 -
#464Henri De CockerPeriod: 1908 - 1978
“Dame”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Dame . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 49 cmEstimate: € 75 / 100 -
#520
#305
Twee verschillende 18 K geelgouden oude dameshorloges.
#94Franz De VadderPeriod: 18062 - 1936
“Marine met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Marine avec voilier . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 9 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#420
1 gouden munt van 1500 Pisos. Au 900/1000. Filippijnen 1976.
#432
Een reeks van 17 Japanse houtsneden. Omstreeks 1900. 1/4 oban.
#114Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
#343
Un lot d'albums chromo, édités par Côte d'Or, composés de quatre albums de la série 'Faunaflor' (un double) et de deux albums de la série 'Folklore'.No longer availableEstimate: € 50 / 100