#27Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#406Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#270Twee ovaal geslepen aquamarijnen. Ongezet.
Deux aigues-marines ovales. Non serties.No longer availableDim. 0,60 gEstimate: € 100 / 120 -
#472de ...“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableDim. 24 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#219Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#6852 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896 - 1965“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120