Other lots in this auction
-
#191Emile Bruchon
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
L'orage. Une statue en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 75/100 -
#298
Schildersezel van dennenhout.
Chevalet en bois de pin.No longer availableDim. H:180cmEstimate: € 40/50 -
#9Paul Cuvelier
Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.
Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#329
“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 45/50 -
#517Kaiser Porzellan
Een schotel van meerkleurig en verguld porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine multicolore et dorée à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 25/35 -
#347
Een vaas van blauw glas met getorst ribmotief.
Un vase en verre bleu à motif de côtes torses.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/45 -
#256
Een paar notenhouten bankjes met blauwe bekleding.
Une paire de bancs en noyer avec revêtement bleu.No longer availableDim. 43 x 50 x 36 cmEstimate: € 50/75 -
#213
Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.No longer availableDim. 16 à 20,5 cmEstimate: € 60/80 -
#588
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#257
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100 -
#499Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#450
Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.
Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500