Other lots in this auction
-
#346
Een paar mahoniehouten armstoelen in Victoriaanse stijl.
Une paire de fauteuils en acajou de style victorien.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50/80 -
#129
“Joodse trouwceremonie”. Aquarel op papier naar een werk van Israels.
« Cérémonie de mariage juif ». Aquarelle sur papier d'après une oeuvre d'Israel.No longer availableDim. 19,5 x 25 cmEstimate: € 320/360 -
#435
Lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met ingelegde decors van pietra dura met glazen blad en zes bijpassende stoelen.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décors incrustés de pietra dura avec plateau en verre et six chaises assorties.No longer availableDim. Tafel: 165x55x65cmStoel: H: 35cmEstimate: € 100/150 -
#58
Een achthoekig verzilverd metalen koffie- en theestel met houten handvatten. Vijfdelig op dienblad. Een handvat van het dienblad gebroken.
Service à café et à thé octogonal en métal argenté avec anses en bois noirci. Cinq pièces sur plateau. Une anse du plateau cassée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#107Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Christus met de doornenkroon”. Een gepatineerd aardewerken buste op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Buste en faïence patinée sur socle en marbre. Signé au dos.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#223Ram, Arnhem
Een grote aardewerken schotel met blauw op wit decor van bloemen en een vogel. Achteraan gemerkt.
Un grand plat en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 54 cmEstimate: € 40/60 -
#36
Een zuil van geaderd zwart marmer.
Une colonne de marbre noir veiné.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#81
Een paar art nouveau siervazen van groengepatineerd zamak, versierd met vrouwen, bloemen en vogels. Eén vogeltje afgebroken.
Paire de vases décoratifs Art Nouveau en zamak patiné vert, à décor de femmes, fleurs et oiseaux. Un oiseau cassé.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 60/100 -
#468
Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.
Un grand vase à col en porcelaine du Japon multicolore, à décor de geishas et de paysages en creux. Entouré de pivoines en fleurs. Petit éclat en bordure et restauration en bas. Période Meiji.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 200/240 -
#212Jules De Cort
“Buitenzicht op een kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue extérieure d'une église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#378Friedrich Goldscheider
Een tijger van geglazuurd Oostenrijks aardewerk. Gemerkt.
Un tigre de poterie autrichienne émaillée. Marqué.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 60/100 -
#500
Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de deux petits diamants.No longer availableDim. 5,04 gEstimate: € 400/450