#289“De Bloemenverkoopster”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"The Flower Seller". Charcoal on paper. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#709E. Thomasson“L’Yser”, een bronsgepatineerd beeld in terracotta van een Belgische soldaat aan het slagveld. Gesigneerd E. Thomasson.
"L'Yser", a bronze-patinated terracotta sculpture of a Belgian soldier on the battlefield. Signed E. Thomasson.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98“Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Maria with child." A patinated metal sculpture.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#26Een eikenhouten armstoel met groene bekleding, op wieltjes vooraan. Lodewijk XVI-stijl.
An oak armchair with green upholstery, front wheels. Louis XVI style.No longer availableDim. 100 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#353Atlas Editions5 autominiaturen, presidentiële oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
5 car miniatures, presidential vintage models, from the Atlas Editions series.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#174R. Mulders“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#62Frans Vantongerloo“Havenzicht”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#476Een set van twee gesculpteerde massief eiken piëdestals.
A set of two carved solid oak pedestals.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 150 / 230