#260
Une alliance américaine en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#478
Een geribde vaas van beige Muranoglas.
#488
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Songye, D. R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65 / 80 -
#371
Een albasten lampenvoet.
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
#267
Een antieke infanteriesabel.
#237
Een applique met glas en een koperen kandelaar met gekleurde glazen kraaltjes.
#595Goebel, Germany
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
#641
Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.
#607
Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.
Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#417
Een Dongsong bijltje. Vietnam, +/- 300 v.c.
#227
Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40 / 60