#396Een antiek Indisch borduurwerk van zijde met metaaldraad. Kashmir.
Un grand vase à col en porcelaine de Chine à décor de personnages d'après l'exemple cantonais.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een zuilvormig metalen bureaulampje.
#237Een applique met glas en een koperen kandelaar met gekleurde glazen kraaltjes.
#456NainPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#517“Abstract”. Pen op papier. Draagt signatuur.
Composition abstraite. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#324Maria Innocentia Hummel“Merry Wanderer.” Aardewerken beeldje. Gemerkt onderaan.
Joyeux vagabond. Figurine en faïence, marquée en bas.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Een 18 K geelgouden ring bezet met een rode kleursteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre de couleur rouge.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#18Een messingen inktstel met porseleinen inktpotjes. Tijdperk art nouveau.
Encrier en laiton avec récipients en porcelaine. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 75 / 100 -
#404BarbieGreat eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35