Other lots in this auction
-
#190
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 20,15 gEstimate: € 900/1000 -
#628
Porseleinen lampenvoet met glazen bolle kap. Versiert met bloemen en groen patroon. Met messingen details. Gemerkt.
Base de lampe en porcelaine avec abat-jour convexe en verre. Décoré de fleurs et de motifs verts. Avec détails en laiton. Marqué.No longer availableDim. h. 50 cmEstimate: € 25/35 -
#179
“Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.
Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#345
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 300/400 -
#205
Een drie rijen parelhalssnoer bezet met 18 K wit en geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
Collier de trois rangés de perles avec fermoir en or blanc et jaune 18 K serti de petits brillants et saphirs ayant un poids total de ca 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#9Frans Van Immerseel
Twee ingekleurde “Immerseeltjes”, waarvan één in het Engels. Buiten de plaat gesigneerd.
Immerseels bicoloresNo longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#5
Twee 18 K geelgouden spelden waarvan één met pareltjes en één met Oosters hoofd.
Deux épingles en or jaune 18 carats, une avec des perles et une avec une tête orientale.No longer availableDim. 7,27 gEstimate: € 150/200 -
#490Goebel, Germany
“Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.
“Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#334
“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. In vier banden. Ed. La Renaissance du Livre. Brussel, 1928. In perfecte staat.
“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. En quatre volumes. Ed. La Renaissance du Livre. Bruxelles, 1928. En parfait état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#300Eterna
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#119Frans Van Huffel
“Boerin in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme paysanne dans les bois. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#510Goebel, Germany
“Am Weinachtsbaum”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2015. First issue 1998. Onderaan gemerkt.
Am Weinachtsbaum. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2015. Premier numéro 1998. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/609