#271Val Saint-Lambert
#246
#429
“Vrouw met pop” Gouache op papier. Te restaureren.
« Femme à la poupée » Gouache sur papier. A restaurer.No longer availableDim. 66 cm x 51 cmEstimate: € 70/120 -
Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.
Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 120/200 -
#466
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#36
Een schommelstoel met uitgestoken decor van honden en acanthusbladeren.
Fauteuil à bascule à décor sculpté de chiens et de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. H: 95cmEstimate: € 40/50 -
#81Val Saint-Lambert
#480
#75Val Saint Lambert
#515
“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).
#489
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
#421
Een buffel van gesculpteerd jadeïet.
Un buffle de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 85/100