#122Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#426HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#123Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.
#297Een vaasje van paars Muranoglas.
#2Een handgeschilderd miniatuur met een biddende Madonna.
#273Val Saint LambertEen fluitvaasje op voet en een cilindervaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.
#286Een eikenhouten linnenkoffer. Vroeg XIXde eeuw.
Un coffre à linge en chêne. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 106x42x60cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Pique-fleurs van wit en groen kristal.
#467Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
#57Een grote Chinees porseleinen terrine met meerkleurig bloemendecor en met handvatten in de vorm van varkenskoppen. Eén oortje beschadigd. XVIIIe eeuw.
Une grande soupière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore et aux anses en forme de têtes de cochons. Une anse endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 22 x 31 x 21 cmEstimate: € 200 / 240