#497Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Adorned with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 250 / 350
#705Twaalf miniatuur beeldjes van veelkleurig porselein. Diverse Saksische merken, omstreeks 1900.
Twelve miniature figurines of polychrome porcelain. Various Saxon marks, circa 1900.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 20 / 40 -
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#358Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
#197Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
#240Een lang parelhalssnoer in verschillende kleuren purper.
A long pearl necklace in various shades of purple.No longer availableDim. L:41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#160Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#519Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#85Sommerso MuranoEen vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#145Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#375Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een parel.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. and a pearl.No longer availableDim. 4,62 g m: 55.Estimate: € 450 / 550 -
#697Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 45 / 60