#497Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Adorned with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 250 / 350
#96Een Mid-Century design houten plantenstandaard met 12 meerkleurig formica plateau’s. Stijl Expo Brussel ‘58.
A Mid-Century design wooden plant stand with 12 multicolored formica shelves. Expo Brussels '58 style.No longer availableDim. 93 x 77 cmEstimate: € 200 / 250 -
#648Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
#358Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
#188Adolfo Cipriani“Jonge Dame”. Een gesculpteerd marmeren buste. Verso gesigneerd “A. Cyprien”.
"Young Lady". A sculpted marble bust. Signed on the back "A. Cyprien".No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 400 / 600 -
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#402Pierre Deuse“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#59Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
A rounded vase made of black glass with a multicolored decoration of roses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 120 / 200