#497Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Adorned with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 250 / 350
#489“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#618Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
A set of 2 large candle holders for 5 candles in silver-plated metal.No longer availableDim. 78 x 51 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#608Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#169Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#503Een set Chinese famille rose vazen met tweezijdig decor, 19/20e eeuws.
A set of Chinese famille rose vases with double-sided decoration, 19/20th century.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#658Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.
A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.No longer availableDim. 9,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#47Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
A set of North African silver-plated metal items including a large teapot with warmer, 2 small teapots, and a sugar bowl.No longer availableDim. h 25 x Ø 35 cmEstimate: € 60 / 80