#497Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Adorned with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 250 / 350
#637Een Chinees porseleinen gendhi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain Kendi. Marked at the bottom. Late 19th century.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#461Een gepatineerd Tibetaans koper en wit metalen repoussé gau of reistempel. Diverse dieren versierd in het decor met centraal kijkvenser en tsatsa. In gestoffeerde tas.
A patinated Tibetan copper and white metal repoussé gau or portable shrine. Various animals decorated in the design with a central viewing window and tsatsa. In a padded pouch.No longer availableDim. 25 x 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom.No longer availableDim. 42 x 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Hoevezicht". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 26 x 29,5 cmEstimate: € 200 / 240