#497Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Adorned with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 250 / 350
#236Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
#531Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#198Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijbehorende piëdestal.
An Art Nouveau jardinière in multicolored glazed Flemish earthenware on its matching pedestal.No longer availableDim. h 121 x Ø 40 cmEstimate: € 220 / 280 -
#304Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#615Een gegraveerd kristallen glasservies waaronder 10 champagne koepjes, 8 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 11 cognac glazen, 11 likeurglaasjes en 12 waterglazen.
An engraved crystal glassware set including 10 champagne coupes, 8 white wine glasses, 11 red wine glasses, 11 cognac glasses, 11 liqueur glasses, and 12 water glasses.No longer availableDim. 63 stuksEstimate: € 80 / 120 -
#643SatsumaEen Satsuma wierookbrander met fo-honden en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Satsuma incense burner with foo dogs and figurative decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Armand Demeulemeester“Abstract bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘69.
"Abstract forest view". A painting, oil on canvas. Signed and dated '69 at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30Estimate: € 120 / 180 -
#81De Hoorn des Overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een putto gedragen.
The Horn of Plenty. A buffalo horn adorned with a ram's head and gilded bronze ornaments, carried by a putto.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 120 / 180