#497Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Adorned with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 250 / 350
#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.No longer availableDim. 38 x 36,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
#330Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a central sapphire of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,6 g m: 53.Estimate: € 450 / 500 -
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
#657Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
A pair of Nanking baluster vases in polychrome earthenware with a warriors decoration. One of the vases has a crack at the top of the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#440Een 18 kt geelgouden ring in de vorm van een slang bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#504Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#151Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.No longer availableDim. H. 73,5 cmEstimate: € 5000 / 6000 -
#558Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 59 x b 47 cmEstimate: € 120 / 180