Other lots in this auction
-
#658Goebel, Germany“Strickliesl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 69.
"Strickliesl". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 69.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#253Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 60 / 100 -
#50Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#420Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 3,98 gEstimate: € 650 / 700 -
#344Drie verschillende smeedijzeren wijnrekjes voor zes en voor acht flessen.
Trois différentes étagères à vin pour six et pour huit bouteilles.No longer availableDim. H:40-50cmEstimate: € 30 / 40 -
#86Een eikenhouten linnenpers met twee deuren in de onderkast en een lade onder de pers. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.
Presse à linge en chêne avec deux portes dans le meuble bas et un tiroir sous la presse. Mécanisme en bois tourné, laiton et fer forgé. XIXème siècle.No longer availableDim. 200x95x55cmEstimate: € 100 / 160 -
#328Een lot van drie eenvoudige mijnwerkerslampjes en een vierde van rood koper en Engels.
Lot de trois simples lampes de mineur et une quatrième de cuivre rouge et anglaise.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271“Het wijndrinken”. Een groep van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met de gekruiste zwaarden. Een takje afgebroken.
"Boire du vin". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées. Une brindille cassée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 900 / 1000 -
#109Alphonse Mora“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#285Een dekselpotje van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor en met vergulde motieven. Op bijhorend schoteltje. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Pot à couvercle en porcelaine de Limoges à décor floral peint à la main et motifs dorés. Sur présentoir. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45

