Other lots in this auction
-
#615Goebel, Germany
Vijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50/80 -
#81Meissen
“Bacchantische scène met ezel”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt onderaan met gekruiste degens. Enkele kleine beschadigingen, kop en staart professioneel gerestaureerd.
"Scène de bacchanale avec âne". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Quelques dégâts mineurs, tête et queue restaurés professionnellement.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/250 -
#660
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 480/550 -
#651
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100 -
#467
Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
Un pichet chinois dans l'esprit de la porcelaine de Kendi.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#341Alka Kunst Bavaria
“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
« Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.No longer availableDim. h: 25 & 21 cmEstimate: € 45/55 -
#652
Een lot kunstboeken e.d.:- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds”.- “Rubens en zijn tijd” Ed. Arcade”.- “Hans Memling”. Ed. Mercatorfonds.- “Van Eyck”. - “Victor Horta”. Ed. Vokar- “De verzameling Gemeentekrediet”. - “Gentse floraliën”. Ed. Stichting Mens en Kultuur, Gent- “The Royal Greenhouses of Laeken”.- “Parken en tuinen van Brussel”- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In één deel, hardcover.- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In twee delen, softcover.(..)
Beaucoup de livres d'art, etc. : - « Art flamand ». Éd. Fonds Mercator ». - « Rubens et son temps » Ed. arcade". - "Hans Memling". Éd. Fonds Mercator. - "Van Eyck". - "Victor Horta". Éd. Vokar - "La collecte de crédit municipale". - "Fleurs de Gand". Éd. Fondation Peuple et Culture, Gand - « Les Serres Royales de Laeken ». - "Parcs et jardins de Bruxelles" - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En un volume, couverture rigide. - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En deux parties, couve(..)No longer availableEstimate: € 35/50 -
#154Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801 - 1875
“Hondje op een zeteltje” Olieverf op paneel. Gesigneerd links bovenaan.
"Chien sur une chaise" Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 500/700 -
#13Kundo
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/70 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur une rue à Anvers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#261Capodimonte
“Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.
"Voyageur avec un chien". Un groupe de biscuit multicolore conçu par Zamella. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#661
Een backgammon/ jaquetbak van gefineerd hout, versierd met ingelegde bloemenmand. Compleet.
Une boîte de backgammon en bois de placage, décorée d'un panier de fleurs en marqueterie. Complète.No longer availableEstimate: € 35/45