Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.

Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.
Dim. 2,60 g
SKU: 2610210235.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #534

    Een paar Mediterrane landschappen, waarbij één aquarel en één inkttekening.

    Une paire de paysages méditerranéens, avec une aquarelle et un dessin à l'encre.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 & 21 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #85

    Een 18 K geelgouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,52 g
    Estimate: € 140 / 160
  • #540
    Goebel, Germany

    “Winterfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 15 2002. Onderaan gemerkt.

    “Winterfreunde”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 15 2002. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #89
    M. Costers

    “Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #70
    Tissot

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden geweven polsband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet tressé en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 27, 56 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #393
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Ka (requiem voor mijn moeder)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.

    Ka (requiem pour ma mère). Huile sur toile. Signée et datée 2012.
    No longer available
    Dim. 152,5 x 83,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #367
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.

    Portrait de dame. Huile sur toile. Signée et datée 2012.
    No longer available
    Dim. 61 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #480
    Goebel, Germany

    “Gesucht, gefunden”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Onderaan gemerkt.

    “Gesucht, gefunden”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410
    Goebel, Germany

    “St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.

    La Saint-Nicolas. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516
    Sarouk

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 342 x 232 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #692
    Amedee Charpentier

    “Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.

    “Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.
    No longer available
    Dim. 42,3 x 49,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63

    Een grote fractie pyriet.

    Une grande fraction de pyrite.
    No longer available
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More