Other lots in this auction
-
#261
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
La Baigneuse. Statue en terre cuite, marquée B.B. 340.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#668
Een lot van tien stuks meerkleurig en verguld Limogesporselein, bestaande uit twee penduletjes drie schenkkannetjes, twee vaasjes, twee dekseldoosjes en een theepotje. Gemerkt Onderaan.
Un lot de dix porcelaines de Limoges multicolores et dorées, composé de deux pendules, trois cruches, deux vases, deux boites à couvercle et une théière. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 4 - 18,5 cmEstimate: € 25/35 -
#39Josée Melsen
Een kalfje. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Un veau. Huile sur papier. Signé au crayon.No longer availableDim. 59 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#437
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/50 -
#249W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#264
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. XIXème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#306
Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40/60 -
#138
Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.
Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#482
“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#282R. Raets
“Meisje”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Fille. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 45/50 -
#165
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de rubis d'un poids combiné de 0,28 ct.No longer availableDim. 0,77 gEstimate: € 200/250 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927
“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320/380