Other lots in this auction
-
#358
Een lot van zes bollen van Chinees porselein met blauw op witte decors.
Lot de six sphères en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 8,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#272Frans GhelaerdPeriod: 1902 - 1986
“Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#399Alejo
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en met opdracht.
“Composition”. Technique mixte. Signé et dédicacé.No longer availableDim. 40x45cmEstimate: € 35 / 45 -
#5
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 60 / 80 -
#273
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een meisje dat haar hoofd door het menu steekt. Volkstedt-Rudolstadt, einde XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'une fille passant la tête à travers le menu. Volkstedt-Rudolstadt, fin du XIXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#315
Een ovaal dienblad van zwartgelakt hout met handgeschilderd bloemendecor en met parelmoeren inlegwerk. Vermoedelijke Oostenrijk.
Un plateau ovale en bois laqué noir avec décor floral peint à la main et incrustation de nacre. Vraisemblablement Autriche.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375
Twee langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Deux vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. H:22&44cmEstimate: € 75 / 100 -
#235
Een rode halssnoer met parels van half edelsteen.
Un collier rouge avec des perles en pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#189
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340
Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.
Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14
“Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).
Bol et cuillère. Une photo. Signé (attribution ?) 'Man Ray' (Emmanuel Radnitsky).No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#525
Een bronzen wierookbrander met tempelleeuw op het deksel. Onderaan gestempeld.
Un brûle-encens en bronze avec un lion de temple sur le couvercle. Estampillé en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80