Other lots in this auction
-
#619Bernard Ruysbroek
“Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#357Swarovski
Zes diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een muisje, een zwaan, een groot en een klein beertje, een kleine pinguïn en een vlinder. Op vier presentatiespiegeltjes. Gemerkt.
Six animaux en cristal incolore taillé, composés d'une souris, d'un cygne, d'un grand et d'un petit ours, d'un petit pingouin et d'un papillon. Sur quatre miroirs de présentation. Marqués.No longer availableDim. h: 3,5 - 6,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#382Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 28/85.
Une lithographie en couleurs. Signée, datée '84 et numérotée 28/85.No longer availableDim. 56 x 44,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#267Val Saint Lambert
Een lot geslepen en rood gedubbeld kristal, bestaande uit een bonbonnière en een grote en een kleine vaas. Allen gemerkt onderaan. De grootste vaas met beschadiging aan de rand.
Lot de cristal taillé et doublé rouge, composé d'une bonbonnière et d'un grand et d'un petit vase. Le tout marqué en bas. Le plus grand vase avec des éclats au bord.No longer availableDim. h: 7,5, 14 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3
Een messingen klokje onder glazen stolp.
Une horloge en laiton sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558Goebel, Germany
“Stille nacht, Heilige nacht”. Een roterend muziekgroepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van Frobek. Onderaan gemerkt. No. 42 328.
"Nuit silencieuse, nuit sainte". Un groupe de musique tournant en biscuit multicolore de la série Frobek. Marqué en bas. no. 42 328.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#365
Een reeks van vier kopjes met schoteltjes van Imariporselein.
Un ensemble de quatre tasses avec soucoupes en porcelaine d'Imari.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 20 / 40 -
#441
Een polychroom houten masker in de vorm van een rundskop. Burkina faso.
Masque en bois polychrome en forme de tête de vache. Burkina Faso.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen decor. Gemerkt en genummerd MPU 83/1547.
Vase en cristal incolore à décor taillé. Marqué et numéroté MPU 83/1547.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84
Vlaamse school. Een paar jachtstillevens, het ene met houtsnippen, het andere met o.m. een Vlaamse gaai. Olieverf op paneel. Het eerste met sporen van een handtekening.
Ecole flamande. Un couple de natures mortes de chasse, l'une avec des bécasses, l'autre avec un geai. Peinture à l'huile sur panneau. Le premier avec des traces de signature.No longer availableDim. 31 x 38 cmEstimate: € 350 / 450 -
#534I. Dehouck
“Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.
"Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 75 / 100 -
#653Goebel, Germany
“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50