#296
Een gepolijst marmeren zuiltje.
#283Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
#413
Een Oesjabtibeeldje vaan aardewerk. Ptolemaeische periode.
#550Goebel, Germany
“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
#477
Een dekselvaas van Chinees porselein.
#553
Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521
Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
#498
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
#137
#20
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une perle.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 150 / 200