Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 K witgouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 K witgouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Une bague en or blanc 18 kt avec des diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
Dim. 5,10 g
SKU: 2202220540.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #493

    “Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #369

    Een vintage luchtertje van oranje gekleurd metaal met vier glazen bollen. Bijgevoegd twee bijpassende lampvoetjes. Jaren ‘60.

    Un lustre vintage en métal de couleur orange avec quatre boules de verre. Ci-joint, deux pieds de lampe assortis. années 60.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #633

    Een lot van drie geglazuurd aardewerken koffiepotten, waarbij één met losse filter.

    Lot de trois cafetières en faïence vernissée dont une avec filtre séparé.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm - 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #693

    Een lot Chinees exportporselein, bestaande uit vier kopjes, waarbij één met oor en twee schoteltjes. Enkele haarscheuren en schilfers.

    Lot de porcelaine d'exportation chinoise, composé de quatre tasses dont une avec anse et de deux soucoupes. Quelques cheveux et éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 7, 9 & 12 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #676

    Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.

    Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 142 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #244
    Dominique Manesse

    “Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 44,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #306

    Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.

    Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. H:123cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #98

    Een messingen comtoiseklok met fraai uitgewerkte gedreven slinger.

    Une comtoise en laiton avec un pendule joliment repoussé.
    No longer available
    Dim. H:150cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #389

    “Damesportret.” Olieverf op hout. Draagt monogram M.L. ‘Espagne’.

    "Portrait de dame." Huile sur bois. Porte le monogramme ML 'Espagne'.
    No longer available
    Dim. 37 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #388

    Twee designlampen, waarbij één van blauw glas en één van zwart en ornaje plexiglas.

    Deux lampes design, une en verre bleu et une en Plexiglas noir et orange.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 375 x 275 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #638
    Yashica

    Een 8 millimeter handcamera in lederen etui. Model 8-E.

    Une caméra portable de 8 millimètres dans un étui en cuir. Modèle 8-E.
    No longer available
    Dim. H:20cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More