Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring met één briljant van +- 0,15 ct.
Een 18 K witgouden ring met één briljant van +- 0,15 ct.

Een 18 K witgouden ring met één briljant van +- 0,15 ct.

Une bague en or blanc 18 kt avec un diamant de +- 0,15 ct.
Dim. 1,88g
SKU: 2202220660.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #660
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #258

    Een vol messingen Engelse deurstopper in de vorm van ‘Punch’. Omstreeks 1900.

    Un butoir de porte anglais en laiton en forme de 'Punch'. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #580

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,83 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,83 ct.
    No longer available
    Dim. 5,76 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #96
    Jean Mocque à Paris

    Een paar bijzettafeltjes in Régencestijl, versierd met fijn uitgestoken motieven en met geaderde roodmarmeren bladen.

    Paire de guéridons de style Régence, décorés de motifs finement sculptés et de plateaux en marbre rouge veiné.
    No longer available
    Dim. 47 x 47 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #429

    “Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.

    "Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 29 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #244
    Dominique Manesse

    “Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 44,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #27

    Een paar kommen van Japans porselein met een Chine-de-commandedecor met wapenschilden van Holland en Overijssel. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.

    Paire de bols en porcelaine du Japon à décor de Chine de commande aux armes de Hollande et d'Overijssel. Marqués en bas. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #609
    Roger Somville
    Period: 1923 - 2014

    “Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #678

    Deel postzegelverzameling met gevulde en lege insteekmappen, een Belgische catalogus (2001), enveloppes en mapjes, eerstedaguitgaven en speciale uitgaven van diverse landen (U.K., Duitsland...). En een mapje met “Alte Deutsche Städteansichten”.

    Collection partielle de timbres avec des chemises de stock remplies et vides, un catalogue belge (2001), des enveloppes et des chemises, des numéros premier jour et des numéros spéciaux de divers pays (Royaume-Uni, Allemagne...). Et un dossier avec « Alte Deutsche Städteansichten ».
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #26

    Een armstoel in Régencestijl.

    Un fauteuil de style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #541

    Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.

    Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #158
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More