#557Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
#151Delvaux, BruxellesEen wit lederen handtas. Met certificaat.
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#107Paul SerstéTerracottakleurige meisjesbuste. Gesigneerd.
Buste de jeune fille couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#256Een wandconsole in Lodewijk XVI inspiratie, versierd met gesculpteerde bloemenguirlandes. Met beige marmeren blad. Beschadiging aan het blad.
Console murale d'inspiration Louis XVI, décorée de guirlandes florales sculptées. Avec dessus en marbre beige. Dégât à la tablette.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 100 / 150 -
#574“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#609Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#9Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35 / 50 -
#351Twee verschillende gestileerde vogels van verguld brons op beige marmeren sokkels.
Deux oiseaux stylisés différents en bronze doré sur socles en marbre beige.No longer availableDim. H:15-24cmEstimate: € 40 / 60 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#200Een 18 K geelgouden armband in de vorm van een ceintuur.
Un bracelet en or jaune 18 carats en forme de ceinture.No longer availableDim. 51,95 gEstimate: € 1700 / 1900