#533
Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.
#291
Een Delfts aardewerken tabakspot met messingen deksel. Onderaan gemerkt.
#173
Een haai van groen Muranoglas.
#89
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
#296
Een kleine notenhouten commode met drie laden met wortelnootfineer.
Petite commode en noyer à trois tiroirs en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 40 x 74 x 41 cmEstimate: € 100/150 -
#438
Een groot Afrikaans masker van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout. Punu, Gabon.
Un grand masque africain en bois sculpté et en partie polychromé. Punu, Gabon.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 120/200 -
#542
Een Chinese replica van een Gunto type 98. Tsuka en tsuba los.
#319
Een handgeschilderd miniatuurportretje en een miniatuur steendrukje. Het eerste gedateerd 1821.
#381
Een sierschotel met een damesportret op porselein in gedreven messingen boord.
#683
Twee hanglampjes met gekleurde glazen kappen.
#74
“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Mère avec des enfants". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 300/400 -
#81SBS Solingen
Een verzilverd bestek met vergulde accenten in lederen koffer. Volledig.
Des couverts plaqués argent avec des accents plaqués or dans un étui en cuir. Complet.No longer availableEstimate: € 100/120