#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#608MuranoEen lot van 3 Murano clowns. Bestaande uit 1 hoge met lantaarn op arduinen voet, hetgeen als lamp functioneert, 1 met lichaam als schaaltje en 1 standaard type op arduinen voet.
A lot of 3 Murano clowns. Consisting of 1 high with lantern on a bluestone base, which functions as a lamp, 1 with a body as a bowl and 1 standard type on a bluestone base.No longer availableDim. 56 x 13cmEstimate: € 60 / 90 -
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#520“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#388Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.
Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.No longer availableDim. h53cm x h30cmEstimate: € 60 / 80 -
#402“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
#200Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,15 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#536Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
An oriental hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100 / 160 -
Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.No longer availableDim. 255 x 155 x 55 cmEstimate: € 400 / 600