Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.

Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.

An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.
Dim. 10,77 g 2,5 cm
SKU: 0703230120.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #120
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #549
    Salvador Dali

    “Het aanzoek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 53/195 buiten de plaat.

    "The marriage proposal". Lithograph. Signed and numbered 53/195 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 52 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #175

    Een korte pijp of stummel met een grote porseleinen kop met voorstelling van een diligence in een landschap, metalen deksel, gedraaid houten vochtsluis en steel, deels bekleed met leder. Gedraaid houten mondstuk.

    A short pipe or stummel with a large porcelain cup depicting a diligence in a landscape, metal lid, turned wooden moisture lock and stem, partly covered with leather. Turned wooden mouthpiece.
    No longer available
    Dim. L: 25 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #658

    Een bloempotje van Imari porselein. Omstreeks 1900.

    A flower pot of Imari porcelain. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #388

    Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.

    Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.
    No longer available
    Dim. h53cm x h30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.

    A 19th century longcase clock. Carved walnut. With a work by Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. In working condition.
    No longer available
    Dim. h 266 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #576
    Afshar

    Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #127

    Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.

    A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.
    No longer available
    Dim. H. 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574
    Salvador Dali

    “Paarden”. Twee litho’s. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.

    "Horses". Two lithographs. Signed and HC outside the plate.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 17 cpm
    Estimate: € 200 / 220
  • #157
    Halfdan Herzberg
    Period: 1857-1890

    “Le Siffleur” gepatineerd bronzen sculptuur van fluitende jongeman, gesigneerd “Herzberg” aan voet, 1889.

    "Le Siffleur" patinated bronze sculpture of a young man whistling, signed "Herzberg" on the foot, 1889.
    No longer available
    Dim. 50cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #535

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More