#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#183Een paar cloisonné vazen, in geometrische waaiervorm.
A pair of cloisonné vases, in a geometric fan shape.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#512“L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.
#126Een lage 18de eeuwse eikenhouten koffer met halfronde hoeken.
#369Maurits Bilcke“Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.
#429K. Heymans“Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#582Theo Van de Vyver“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#484Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
"Two standing nudes". Lithograph. Signed and numbered 77/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
“Olympic Games Moscow 1980. A collection of silver coins in 4 cases. 11 from 10 rubles, 10 from 5 rubles. 900‰.No longer availableDim. 533 g 900‰Estimate: € 300 / 350