#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#31Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
A pair of clear cut crystal drageoirs.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeezicht met golfbreker.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel in het midden.
“Sea view with breakwater.” Oil on canvas. Signed. Injury in the middle.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#395Een mahoniehouten armstoel bekleed met gebloemd fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany armchair upholstered in floral velvet. Era Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#559Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
#22Joz De Swerts“Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Farm view.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 26,5 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#422Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.
A small bronze cannon with two-wheeled wooden carriage. Bears date '1651' and remnants of a coat of arms.No longer availableDim. 30 x 75 cmEstimate: € 200 / 240