#442Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#82Jean-Jacques Foulon“Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382“Zicht te Cuxhaven.” Olieverf op doek. Draagt monogram s.n.
#438Een lot blauw cloisonné bestaande uit twee vazen als lamp gemonteerd en een dekseldoos te gebruiken als twee schalen. Gedecoreerd met paradijsvogels.
Lot of blue cloisonné consisting of two vases mounted as a lamp and a lidded box that can be used as two bowls. Decorated with birds of paradise.No longer availableDim. h 28 cm & Ø 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
#475Een set van drie afsluitbare plexiglazen design vitrines op zwarte staanders. Telkens met 2 niveaus.
A set of three lockable plexiglass design showcases on black uprights. Each with 2 levels.No longer availableDim. h 190 & 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#547Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#341HeirloomEen dienblad van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. Heirloom Melon.
A tray of silver-plated metal. Marked at the bottom. Heirloom Melon.No longer availableDim. 77,5 x 47 cmEstimate: € 40 / 50