#47Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#149Henri Van der Hecht“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350 / 400 -
#86Een ronde ontbijttafel met gebeeldhouwde centrale poot. Engeland, Victoriaans. We voegen er vier stoelen in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
A round breakfast table with a sculpted central leg. England, Victorian. We add four Louis XVI style chairs.No longer availableDim. Tafel - Ø: 92 cm; H: 75 cmStoel - H: 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#692Een glasservies van kristal bestaande uit: 6 waterglazen, 6 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 6 wittewijnglazen en 6 borrelglazen.
#351Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.
A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.No longer availableDim. 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
A lot of four gold-plated silver scoops. 800‰.No longer availableDim. 87,10 g 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#124Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175 / 200