#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#456BidjarEen Oosters wollen tapijt.
An oriental wool carpet.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 280 / 360 -
#334Een danseresje van biscuit en porselein. Duits merk onderaan.
A dancer made of biscuit and porcelain. German brand at the bottom.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#409Paul SzternfeldPeriod: °1939“Montre Piaget 1650”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1988 en getiteld buiten de plaat.
“Montre Piaget 1650”. Lithograph. Signed, dated 1988 and titled outside the plate.No longer availableDim. 70x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.No longer availableDim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380 / 480 -
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
A Chinese porcelain dish with playing children and lambs, blue and white.No longer availableDim. h 6cm b 28cmEstimate: € 40 / 50