#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,09 gEstimate: € 450 / 550 -
#640Een bleek houten ééndeurs garderobe met twee gedraaide zuiltjes.
#188“Danseres kijkt naar haar voetzool”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas.
#468Een gesculpteerde schedel van een wrattenzwijn.
Un crâne de phacochère sculpté.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#616Een trapzeziumvormige driedeursvitrine met drie paneeldeuren onderaan met vergulde trekkers. Binnenin een spiegel en drie glazen leggers. Bovenaan met verlichting en versierd met inlegwerk van parelmoer.
Vitrine trapézoïde à trois portes pleines aux poignées dorées. A l’intérieur un miroir et trois tablettes en verre. Le dessus éclairé et incrusté de nacre.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 180 / 240 -
#414Een driedelig haardstel van messing met staander.
#778Een reeks apothekersflesjes, waarvan zes kleurlozen acht bruine.
Une série de flacons de pharmacie dont six sont incolores et deux sont bruns.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Une canne Art Nouveau en bois laqué noir avec une poignée en argent, décor gravé et niellé d’une jeune femme et fleurs. Initiales ‘EP’ et date 1953-1903. Marque illisible.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 100 / 180