Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaat witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 4 ct.

Een 18 karaat witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 4 ct.

An 18 carat white gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.30 ct. and a central ruby cabochon of +- 4 ct.
Dim. 6,05 g
SKU: 0703230160.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 1200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #606

    Handgeknoopt Afghaans tapijt.

    Hand-knotted Afghan carpet.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #20

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,60 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #156

    Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

    A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.
    No longer available
    Dim. 235 x 125cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #17

    Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.

    Blue and white plate.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #208
    G Hendrickx - Ciseleur

    Een bronzen, gesculptuurd beeldje van opsinjoorke op eenstoel met opschrift vooraan “OP-SIGNOOR!!”. Achteraan “K. Denckens 1943”, vermoedelijk aandenken, gericht aan Koninklijke Postzegelkring Karel Denckens Mechelen, gesigneerd door “G Hendrickx Ciseleur”.

    A bronze, sculpted figurine of a drunkard on a chair with the inscription on the front "OP-SIGNOOR!!". Back "K. Denckens 1943”, presumably memento, addressed to Koninklijke Stampkring Karel Denckens Mechelen, signed by “G Hendrickx Ciseleur”.
    No longer available
    Dim. 22 x 14cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #496
    Ispahan

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 91 x 161 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #499
    Salvador Dali

    “Zwaan” en “Poort van de hel”. Zeefdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Swan” and “Gate of Hell”. Screen prints. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #192

    “Landschappen met koeien”. Een paar XIXe eeuwse schilderijen, olieverf op paneel.

    "Landscapes with cows". A pair of XIXth century paintings, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #253
    Hergé

    “De Zeven Kristallen Bollen.”. Hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Zeer goede staat. Voorplaat deels verschenen.

    “The Seven Crystal Balls.”. hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Very good condition. Front cover partly published.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #426
    Hamadan

    Een dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.

    A dozar carpet of wool. Hand-knotted. Wear.
    No longer available
    Dim. 190 x 127 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #682

    “Vrouwenportret.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 1/1. Onleesbaar gesigneerd.

    “Women's portrait.” Mixed media on paper. Numbered 1/1. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #158
    Hergé

    “Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.

    "The Secret of the Unicorn.". hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Fair condition, war paper, to be restored, rare.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More